Valikko Sulje

Yhteystiedot

Sähköpostit: etunimi.sukunimi@harrastemoottoriurheilu.fi

Puheenjohtaja Jarmo Moisanen p. 050 022 5497
Sihteeri Minna Sirvio p. 044 5093907
Rahastonhoitaja Mika Ilomäki p. 0445782197        LASKUTUS sp: laskutus@harrastemoottoriurheilu.fi

Muut hallituksen jäsenet:

Michael Flemming
Jan Söderström
Vesa Törmä
Heikki Hosionaho
Mika Sirvio
Mika Ilomäki

Varajäsenet

Marko Paloniemi
Timo Hallia

Tekniikkalajiryhmä

Jan Söderström, 0400 466415
Tero Laitinen 0407193777 sp: tero.laitinen@hotmail.com
Jani Koskinen
Jarmo Mursula 0505671305 sp: jarmo.mursula@gmail.com
Tony Ketopaikka   tony.ketopaikka@kaakamonmetalli.inet.fi
Asko Eronen (vetäjä toistaiseksi) 0400214220 (miel.yhteydenottopyyntö txt tai soitot klo 15:30 jälk.) sp: asko.eronen@pankaboard.com
Michael Flemming 0404564261 sp: michael.flemming@harrastemoottoriurheilu.fi
Marko Tähkä 0407388548 sp: markotahka@gmail.com

Markkinointi, laki- ja viranomaisasiat

 

Harrastesprint -sarjan yhteyshenkilö

Riku Ainasvuori 050 349 5821

Harrastemottoriurheilun rallisarjan 2021 työryhmä:

Riku Ainasvuori 0503495821                   sp: riku.ainasvuori(a)trekon.fi
Jan Söderström 0400466415                   sp: jan.soderstrom(a)harrastemoottoriurheilu.fi
Mika Ilomäki      0445782197                   sp: mika.ilomaki(a)harrastemoottoriurheilu.fi
Jonny Söderström 0408260967              sp: jonny(a)melinda.fi
Jorma Isotalo     0503133253                   sp: jorma.isotalo(a)elisanet.fi
Kai Hyttinen       0400239288                  sp: kmohyttinen@gmail.com

Marko Mansikkamäki 0400887719         sp: marko.mansikkamaki2(a)gmail.com
Mervi Pyöriä 0503440299                        sp: mervi.pyoria(a)gmail.com
Michael Flemming 0404564261              sp: michael.flemming(a)harrastemoottoriurheilu.fi
Miko Jalava 0503593972                         sp: jalavaracing(a)gmail.com
Minna Sirvio 0445093907                        sp: minna.sirvio(a)harrastemottoriurheilu.fi
Nuutti Korhonen 0404687765                 sp: nuuttikorhonen2003(a)gmail.com
Jouko Mähönen 0400307200                  sp: jouko(a)kainuunautotex.fi
Sami Saari 0505344079                            sp: sintteri(a)wippies.fi
Timo Saikka 0400491009                         sp: Timosaikka(a)gmail.com
Sami Heikkilä 0440647447                       sp: sami.p.heikkila(a)gmail.com

Alueet

1. Lappi

Alueen yhteyshenkilö: Vesa Törmä 040 058 9683
Jäsenseurat:
– Kisa2000 Ry
– Tornion Ralliharrastajat Ry
– Vanttauksen huolto Oy / SnowRallyRings
– Sodankylän Moottorikerho Ry
– Kemin ykkösautourheilijat Ry

2. Pohjois-Suomi

Alueen yhteyshenkilöt: Jarmo Moisanen 050 022 5497 / Jouko Mähönen 0400 307 200
Jäsenseurat:

– Ralli Team Kainuu Ry
– Nopsat Racing Team Ry
– JokkisRace Ry
– Revolt Racing Team Ry
– Keskipiste Racing Ry

– Vehkaracing Ry

3. Länsi- ja Sisä-Suomi

Alueen yhteyshenkilö: Riku Ainasvuori 0503495821
Jäsenseurat:
– Rallimiehet Ry
– Yellow Racing Team Ry
– Hämeen Moottoriseura Ry
– Laitehuolto Timo Rossi Oy / Scuderia Rossi
– Urjalan Harrastemoottoriurheilijat UHMA Ry
– Vitikan Urheiluautoilijat Ry
– Rallicup (Racu Oy)

4. Itä-Suomi

Alueen yhteyshenkilö: Mika Sirvio 044 723 7184
Jäsenseurat:
– Harrasteralli Ry
– Sonkajärven Urheiluautoilijat Ry
– Scuderia Savo Ry
– Kontio-Racing Ry

5. Lounais-Suomi

Alueen yhteyshenkilö:
Jäsenseurat:
– LL-Racing Ry

6. Etelä-Suomi

Alueen yhteyshenkilöt: Michael Flemming 040 456 4261 / Jan Söderström 0400 466 415
Jäsenseurat:
– South West Motorsport Ry